Mobilní domy jsou v dnešní době čím dál více využívány nejen k rekreaci, ale také k celoročnímu bydlení. Nevěříte? Vždy jste měli představu, že mobilní dům je něco jako karavan a že jej nelze obývat po celý rok a že byste si v něm připadali divně? Nemusíte se bát, k dispozici sice jsou k tomuto bydlení i kola, aby mohlo být přemístěno, ale jde o běžné a plnohodnotné bydlení, které je snadno získatelné. Toto bydlení můžete získat ve velmi krátkém čase a hlavně levněji než byt.

malý dům na kolech

Jen vstupte do naší galerie a prohlédněte si už realizované zakázky naší společnosti, kde se můžete inspirovat, protože pro Vás nemáme připravenou pouze nabídku hotových mobilních domů k prodeji, ale také Vám nabízíme možnost nechat si vyrobit vlastní bydlení přímo na klíč, tedy na zakázku.

K tomu Vám stačí jen vstoupit do našeho konfigurátoru, kde si můžete navrhnout bydlení podle svých představ. Na výběr zde máte hned několik půdorysů, které si můžete upravit podle sebe. Třeba zvětšit koupelnu či jinak upravit obývací pokoj a tak dále.

Jak tedy vidíte, naše vysoce kvalitní mobilní domy jsou skvělým řešením pro všechny. Nejen vhodné k rekreačním účelům, ale také k celoročnímu bydlení.K celoročnímu bydlení jsou zateplené a vybavené topením a samozřejmě projdou kolaudací a mohou tak získat číslo popisné, abyste je tedy mohli umístit na pozemek a využívat k bydlení. Jde o velmi příjemné, snadné, rychlé a hlavně levné bydlení. Naše společnost se nejen výrobou, ale také dopravou a servisem mobilních domů zabývá již po dlouhá léta a můžete si být jisti, že od nás získáte to nejlepší. Provádíme všechno od návrhu, přes úpravu terénu, dopravu a posazení, až po následný servis. Na nás se můžete spolehnout naprosto ve všem. Vaše nové bydlení Vám vyrobíme a vybavíme přesně podle Vašich.
červený domek

Přestaňte jen snít o vlastním bydlení, ale zrealizujte svůj sen. Nečekejte už na nic a přijďte k nám.