Dříve byly domácí bazény výsadou jen velice bohatých lidí, protože šlo o něco exkluzivního a tedy i velice drahého. Kvalitní bazén si mohl dovolit jen opravdu bohatý člověk, a pro všechny ostatní začaly být k dispozici levné nafukovací bazény. Ty se dají koupit v mnoha velikostech a v různých cenových relacích. Nejlevnější nafukovací bazény stojí pár stokorun, ale z hlediska kvality nejde o to nejlepší co můžete koupit. Mnohem lepší jsou plastové bazény. Proč?

Plast, ze kterého jsou moderní bazény vyráběny, je speciálně vyvinutý pro výrobu bazénů. Musí totiž odolat vlivu počasí a to jak vysokým letním teplotám, tak těm zimním. Většina lidí má totiž bazén v zahradě, na dvoře https://zpravy.aktualne.cz/finance/nakupovani/vyroba-domaci-maslo-porovnani/r~7fbae528b1d111e79142002590604f2e/ nebo na terase, kde se bazén zimním teplotám nevyhne. Z toho důvodu je potřeba nepodcenit přípravu na zimu.

žena v bazénu

ZAZIMOVÁNÍ BAZÉNU bazenygluc.cz
Pokud zvažujete pořízení vlastního bazénu, jistě vás bude zajímat jak se o bazén postarat na zimu, aby vám nepopraskal. V první řadě je nutné vypustit vodu a bazén vyčistit, aby nedošlo vlivem mrazu k poškození potrubí nebo povrchu bazénu. Je nutné použít i krycí plachtu, díky které zamezíte padání sněhu nebo mrznutí vody v bazénu. Před zakrytím je dobré bazén vyčistit, aby se do povrchu nedostala zmrzlá voda, která by také mohla povrch poškodit.

dno bazénu

Možná si myslíte že ideální doba na koupi bazénu je léto, ale v létě je poptávka na vrcholu a ceny jsou nevyšší. Na jaře jsou ceny nižší a tak je dobré využít nižších cen a nechat si bazén nainstalovat třeba na klíč, pokud nechcete bazén dělat vy sami. Spousta lidí to zvládne samo, ale můžete si ho nechat udělat na klíč. Jsme tady pro vás, a vybraný bazén vám napojíme tam kam chcete. Samozřejmostí je doporučení vhodné chemie, pomocí které bude vaše voda pořád čistá a zdravotně nezávadná a připravená ke koupání. Jsme jedničky v oblasti bazénů.