Poskytovatelů půjček máme dost, přesto se tito ale o klienty nejednou rozhodně nepřetahují. Zejména ve chvíli, kdy jde o klienty, kteří nemají zrovna ideální předpoklady pro to, aby půjčku získali.
Pokud má zájemce o půjčku hluboko do kapsy, nízké příjmy a současně dost možná i nějaký ten záznam v registrech dlužníků, dávají od něj dost možná všichni ruce pryč. Tedy všichni s výjimkou nebankovního sektoru.
Hypotéka na pozemek totiž bývá v podobných případech světlou výjimkou. O tu si může – a to úspěšně – zažádat klidně i ten, kdo má do ideálu hodně daleko. Tedy ten, kdo má třeba i jenom zanedbatelné prokazatelné příjmy a kdo má nějaký ten nepodstatný záznam v registrech.pověšené peníze
Je tomu tak v podstatě hlavně proto, že jak už tomu u hypoték bývá, je třeba dát za tuto do zástavy nemovitost. Tedy majetek, který má určitou hodnotu a může tak posloužit poskytovateli jako záruka, že to žadatel myslí upřímně. Pokud je taková nemovitost do záruky dána, je velká pravděpodobnost, že se žadateli dostane půjčky až ve výši sedmdesáti procent odhadní ceny oné zástavy. A je-li dotyčný schopen doložit, že bude schopen splácet alespoň tu nejnižší možnou splátku, a nestraší-li v jeho registru dlužníků něco skutečně podezřelé, není jediný důvod, proč by dotyčný neuspěl.
Stačí tu vyplnit jednoduchý on-line formulář, stačí e-mailem zaslat několik snímků oné nemovitosti kvůli posouzení, a je to.zdanění
Pak už žadateli nezbývá, než si počkat, až ho záhy kontaktují a proberou s ním všechny detaily oné půjčky, a po dosažení dohody a předložení všeho potřebného lze okamžitě podepsat smlouvu a uvolnit peníze. Jež dorazí žadateli na účet v nejkratší možné době a on je může použít prakticky na cokoli, bez nutnosti se komukoliv zpovídat.
A splácení se potom už zvládne hravě. Vždyť kdo by ho nezvládnul, mohou-li být splátky klidně i minimální a rozložené až na třicetiletou dobu splácení, že?