Baráček je evidentně udržovaný, září čistotou, střecha je zcela nová. Nedaleko stojí vůz, asi ne nejnovější, ale naleštěný a svítící již do daleka. Kolem běhá novofoudlandský pes, ano ten, co má mezi prsty na nohou plovací blány a všichni se tváří spokojeně. Prostě nedělní idylka, jak má být. Zdá se, že ji nemůže narušit vůbec nic. Snad jedině skotačící slon na vedle hezky upravené zahrádce. Nebo pád meteoritu přímo doprostřed baráčku.Peníze jsou lék
A přece to vypadá, že bude rodinka vyrušena. U branky zastavuje auto a dovnitř se bez pozvání hrnou dva pánové. Oba tahají z kapsy jakési průkazy, ale ihned je zase ukryjí, aby si nikdo z manželů nemohl nic přečíst. Oba se představí jako Ten a Ten a oba jsou z kriminálky, oddělení pro vyšetřovaní majetkových trestných činů. A protože jsme v Česku, přijeli na udání.
„Tak já nevím, pane Pazderle“, říká jeden z nich „možnosti jsou dvě, že tady a hned kápnete božskou, kolik jste toho v podniku nakradl, nebo si vás odvezeme s sebou az basy se už vůbec nedostanete. Takto vás můžeme nechat na svobodě, když se přiznáte a podepíšete nám protokol.“ Manželka pana Pazderleho prohlásí hodně potichu o těch dvou něco hodně nelichotivého, ale potichu tak, aby to oba zřetelně slyšeli a mohli ono řečené zvíře přesně identifikovat. Mužové zákona se na ni přísně dívají a nevěří vlastním uším.
„Kdo že je tu ten pařez a kdo že je tu ten vůl?“ Táže se jeden, a to už zasahuje manžel, ale ovšem také ne zrovna taktně. Asi si vzpomněl na včerejší film pro pamětníky a nahlas prohlásí. „Vyberte si, jste dva“. Jeden z mužů sahá pro služební kolt, druhý omdlévá. A manželé oba svorně hledí do sluníčka a nahlas deklamují. „Tito dva mužové asi nevědí o tom, že existuje hypotéka bez dokládání příjmů!Bankovky
Opona.
Hezké, že jo? Jenže toto není jen prázdný reklamní slogan, ona totiž hypotéka bez dokládání příjmů http://www.hypoteka-bez-registru.net/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/, jen ti dva o ní asi skutečně nevěděli. Zato vy o ní už víte, takže ji můžete využít.