Ten kdo říká, že prát se je dětinské, pravděpodobně není mužského pohlaví. Muži se na problém týkající se jeho vyřešení, dívají poněkud rázněji a takzvaně „ručně stručně“. V mnoha případech tak přijdou nejen k většímu respektu, ale i cti na jejich egu, kdy docílí toho, že si s nimi není dobré zahrávat.

slovo pow

Jak se na mužské rvačky dívají ženy?

I když by se dalo říct, že většinou se ke rvačce odhodlají mladí muži, není to pravidlo. Muži používají fyzickou silu jako jejich způsob vyjadřování a komunikace, ve které jsou o něco slabší než ženy.

Něžnějšímu pohlaví však tento styl nepřipadá atraktivní a většinou z něho mají pouze strach. Která žena by chtěla mít po svém boku muže, který dokáže být násilník a řešit problémy silou místo toho, aby na nich šel hlavou? Pochopitelně že žádná, protože si je vědomá toho, že jednou může jeho agresivitu a temperament využít proti ní.
pěst muže

Klasické hospodské konflikty

Mezi nejčastější místo, které je pro fyzické násilí příznačné se řadí hospody. S dávkou alkoholu v krvi není žádný člověk schopný adekvátně přistupovat nejen k lidem kolem něho, ale i k případným konfliktům. Často za vlnu násilí přitom může obyčejná banalita, nad kterou by se střízlivý jedinec ani nepozastavil.

I přesto se mnoho mužů rvačkám v hospodě (pod vlivem alkoholu) nedokáže vyhnout nebo se do nich zapojí neznámo jak.

Povaha hraje základní roli

Pokud se řadíte mezi typ člověka, který je spíše flegmatik než cholerik, pravděpodobně vás nevyvede z míry ani nadměrné provokování. Agresivní vlastnost ve vaší povaze musíte mít jednoduše danou. A jestli předem víte, že vás rozhodí úplná nepatrnost, měli byste se naučit ovládat vaše emoce, abyste díky nim nepřišli jednou k úrazu nebo nezpůsobili potíže někomu jinému, ze kterých by nebylo cesty zpět.

A uznejte, že na klučičí rvačky jste už jako dospělý muž poněkud starý a nemáte jich vůbec zapotřebí!