Zajímá vás téma SEO optimalizace? Pojďte se tedy není seznámit se základními úkony, které tuto komplexní službu tvoří:

SEO analýza

Každá spolupráce začíná pořádnou analýzou vašeho webu. Je potřeba si ho pořádně prohlédnout a odhalit případné nedostatky. Dost možná budete namítat, že tvorbu stránek měl na starosti odborník. Ano, to je samozřejmě pravda, i tak je ale potřeba se na web podívat z optimalizačního hlediska, jestli tam nejsou některé prvky, které by mohli vadit tomu, aby se váš web posouval směrem vzhůru. Tyto nedostatky je potřeba včas odhalit a eliminovat je na minimum.
slova k seu

Navrhování klíčových slov

Napadlo vás se někdy zajímat o to, jaká klíčová slova z vaší oblasti jsou nejčastěji vyhledávaná? Právě tato informace je přitom klíčová, poněvadž se díky ní dozvíte, na jaká slova byste měli cílit. Odborníci vám pomohou vybrat taková klíčová slova, která jsou nejvíce vyhledávaná a na která bude dobré se zaměřit. To je prvotním krokem, který povede k dlouhodobému úspěchu.

PR články

PR články jsou velmi důležité z toho důvodu, že právě do nich se vkládají vybraná klíčová slova. Je to tedy optimální způsob, jak je zapracovat do smysluplného, čtivého a pravidla dodržujícího textu, který bude umístěn na nejrůznějších pomocných podpůrných webech. Přes tyto články následně povedou zpětné odkazy, a to na vaše stránky. Je to jedna z nejefektivnějších metod, která v dlouhodobém horizontu přináší zajímavé výsledky.
lupa na hledání

Copywriting

I váš samotný web je potřeba zaplnit kvalitními texty, které budou mít takzvaně hlavu a patu, které budou zaměřené na to, co nabízíte, budou čtivé, poctivé, budou čtenáře nabádat v tom, aby si zjistil více. Navíc budou splňovat veškeré potřebné SEO zásady, bez kterých by to nebylo tolik efektivní. Je to zkrátka perfektní způsob, jak zaplnit své stránky, a to efektivně a poutavě.