Pokud byste si procházeli nabídku nejrůznějších e-shopů a obchodů s domácími doplňky, bezesporu si všimnete jednoho velice převažujícího znaku u všech výrobků a položek katalogů. Všechno je to jedno a to samé a pořád dokola. Jakoby se snad z interiérů vytratila originalita a zbyl tam jen prostor pro nakopírované domácnosti s jednoduchými vzory, hlavně nic, co by nevyčnívalo. Všechno je to ve stejném stylu, ze stejně levného nekvalitního materiálu, všechno ve stejném duchu. Nic není skutečně „jedinečné“, tedy alespoň tam není nic, u čeho byste si řekli „wau, to je teda něco!“.dítě vytesané do betonu.jpg

Betonové doplňky do domácnosti jsou přesně tím, co našemu trhu s doplňky tak moc chybí. Skloubili jsme originalitu, svěžest a stálost s neustále se měnícími trendy estetiky interiéru a vzepřeli jsme se zažitým kýčům – vytvořili jsme pro vás unikátní nabídku betonových produktů, které jsou s láskou stvořeny lidmi, které design baví. Jedna unikátní vlastnost betonu je však nad ostatními – vydrží věky. Ano, zatímco ostatní bytové doplňky jednoduše „zestárnou“ a rozpadnou se za několik desítek let, a to v tom lepším případě, naše bytové doplňky z betonu zůstanou dále, možná dokonce i několik generací, ba co víc, několik staletí. Bytové doplňky na https://www.aspontohle.com/cs nejsou jenom o tom, aby byly originální, všechno je to hlavně o tom, aby to byly doplňky, které si zachovají jisté estetické krásy i za několik staletí. Chceme vytvořit doplňky, které svou stálostí budou zakotveny proti proudu času, netknuty běžným životem smrtelníků.
beton zblízka povrch šedý.jpg

Samozřejmě, ještě před několika lety by se každý pousmál nad betonem jako nad materiálem pro uměleckou tvorbu, ovšem stačí jeden pohled a naráz se všechny naše předsudky o betonu zbortí jako domeček z karet, protože najednou poznáme, že betonové doplňky mají něco do sebe. Další úžasná vlastnost je ta, že se hodí do každé domácnosti. O tom ale už dost, zkuste se na některé podívat na a uvidíte sami.