Je samozřejmě přirozené se miminku věnovat co nejvíc, ale je celá řada situací, která nám to absolutně nedovoluje. Často jde o nákup či návštěvu lékaře. Pokud člověk nemá auto a je odkázaný na veřejnou dopravu a nebo musí chodit pěšky, kočárek ocení o to víc. Během cesty do něj můžete vložit nákup a kdykoliv budete mít možnost například vyřídit telefon. Některá miminka kočárky nemá ráda, ale je zase celá řada těch, která usnou během dne jen v kočárku.

muž s kočárkem

Kočárek může zachránit celou řadu situací. Kromě toho je také dobré ho mít, pokud plánujete občas někomu dítě dát na hlídání, což bez kočárku půjde těžko. Důkladně zvažte všechna pro a proti, a pokud se rozhodnete kočárek koupit, nezapomeňte na nic, co by mohlo ovlivnit vaši spokojenost s ním. Je potřeba vybrat vhodnou výšku, aby se vám s kočárkem dobře jezdilo. To není všechno, je potřeba si ho jít osobě vyzkoušet, protože při nákupu naslepo se můžete pořádně spálit.

Všechny značky neznáte
Existuje několik výrobců, kteří jsou známí, ale můžete zalovit i v dosud neznámých vodách. Je celá řada menších výrobců, jejichž kočárky se daní koupit za skvělé ceny a ve vysoké kvalitě. Podívejte se například na kočárky ve svém okolí a zeptejte se jejich majitelů ma zkušenosti. Kamarádky nebo členové rodiny se s vámi o ně určitě rádi podělí.

barevný kočárek

Je jasné, že chcete mít kočárek, za který se nebudete muset stydět, ale i tak je lepší nechat design až na poslední příčce. Měli byste si kočárek vyzkoušet i složit a rozložit a možná byste měli uvažovat o tom, že jej zkusíte dát před nákupem do kufru auta. Často jsou rodiče překvapeni tím, že kočárek zabere veškeré místo, a pak se do kufru nevleze už vůbec nic. Tomu jde zabránit jedině tak, že si jej zkusíte.

Kočárky Baby Group zelenazirafa.cz jsou cenově dostupné, jejich vzhled nijak neurazí, a přesto poskytují potřebný komfort miminku i rodičům. Zkuste ho, a možná si ho vyberete.