V dávných dobách, bylo přirozené jedině to, když ženy chodili nenalíčené. Dnes, se společnost spíše zaměřuje na to, aby se ženy líčili, pokud možno nejvíce. Skutečnost je taková, že čím větší sortiment kosmetiky je na trhu, tím víc se mají ženy potřebu líčit. Proč, když se dá chodit i bez make-upu a dokonce mnohem krásnější!
barvy na obličej

SCHOVANÁ TVÁŘ

Je na místě se zastavit nad myšlenkou, že každá žena chce nejenom schovat případné nedostatky, ale zakryt make-upem celou tvář. Není důvod se schovávat za něco, co stejně jednou musí dolu. Ženy byli vždycky nádherné, bohužel se na to už zapomnělo. Dnes se spíše hledí na rozměry co nejdokonalejšího vzhledu, samozřejmě s kosmetickou pomocí.
makeup všech barev

Místo „dekorativky“ pečující kosmetika!

Předtím, než si nanesete na obličej dekorativní kosmetiku, jakéhokoli množství, zamyslete se nad možností, jak jinak vylepšit svůj vzhled. Začněte o sebe pečovat jinak! Druhou tváří krásy je chodit na kosmetiku, která vám pomůže vylepšit vaše nedostatky, trápení a vady. Pokud chcete zakrývat akné, póry, jizvy, nebo ekzém make-upem, věřte že to nikdy nebude vypadat dobře. Lehký make-up může vypadat skvěle, jenom na dokonale čisté pleti. Takže si nejdřív, než sáhnete po tyto „masce na obličej“ kupte do své sbírky kosmetiky tyto základní regenerační přípravky –


· čistící tonikum


· micelární vodu


· hydratační krém


· peeling


· regenerační krém

prestižní kosmetika
Tip:
Pozor na silikony nacházející se v pečující kosmetice, ucpávají póry a pleť kvůli nim nemůže dýchat!

Ať už se najde důvod vašeho pořízení make-upu jakýkoliv, držte se vždy těchto zásad:


1. Kupujte kvalitní kosmetiku


2. Čtěte zadní obaly


3. Zajímejte se o to, co si denně dáváte na obličej


4. Méně je vždycky více!


5. Před nanesením pleť důkladně očistěte!


6. Kvůli zdraví používejte přírodní kosmetiku


7. Před spaním se odličujte!


8. Dopřejte pleti na noc hydrataci


9. Neschovávejte za make-up sebe, jenom případné nedokonalosti!


Nezařazené