Právo na rozkoš

Ženy byly dlouhá staletí považovány za méněcenný živočišný druh, a když se nad tím zamyslíte, je až s podivem, jak dlouho tento nesmysl vymýval mozky lidské civilizace. Spousta žen si procházela trpkými životními zkušenostmi a prožívala mnoho utrpení a bolesti.

lávové kameny na zádech

Kolem mužů se také po staletí točila rozkoš a právě jim se přizpůsobovaly různé erotické služby. Naštěstí se karta obrací a mnoho moudrých a rozumných lidí si uvědomuje, že žena je živá bytost, citlivá, něžná, milující a toužící po objímání, mazlení, dotýkání se povrchu těla a všech něžnostech, které lidský život provází.

Erotické masáže pro ženy tak mohou změnit pohled na svět mnohým z nás a poskytnout to, po čem toužíme, a co se nám nedostává ve vztazích partnerských, přátelských, mileneckých či rodinných.

žena na masážích

Žena bývá citlivější a něžnější

Nemusí tomu tak být vždy, najdou se i citliví a něžní muži a naopak ženy velmi hrubé, nehorázně arogantní, pyšné a závistivé. Žena je ale matkou, stará se o své potomky od okamžiku početí, vzniká mezi nimi vzájemné pouto a právě citlivost a něha je těmto bytostem vlastní.

Psychické blokády – dobře odvedená masáž si klade za cíl rozpouštět v první řadě psychická traumata, posbíraná v průběhu života v naší soudobé civilizaci. Není jistě třeba rozebírat do detailů, jaké ohavné události si lidé na sebe dovedou vymyslet a realizovat. Masáž navozuje pocit psychické relaxace a tato chvíle je vhodná právě pro odkládání negativních prožitků z minulosti a pro navození situace „tady a teď“ v přítomném okamžiku.

Fyzické uvolnění – s psychikou souvisí i blokády uložené v hmotné úrovni – ve fyzickém těle. Mohou mít různou podobu od necitlivých či bolestivých míst až po skryté cysty a špatně průchodné oblasti pro lymfatický a krevní oběh. Působením energie rukou maséra či masérky se mohou fyzické blokády uvádět do pohybu, což pak také může vést spolu s uvolněnou psychikou k silnějšímu prožívání sexuální energie a k silnějším orgasmům.