Ještě nikdo nevymyslel nějakou tabletku, kterou bychom na noc spolkli a ráno se probudili jako proutek. Bez práce a nějakého úsilí. Bohužel tak to v životě nefunguje, snad pouze jen v sci-fi filmech. Sice by to nebylo špatné a nikdo neříká, že třeba postupem času se podobné věci nemohou i stát, kdo ví. V dnešní době jsou tablety na jiné neduhy, ale ne všechny mají stejný účinek. Prozatím si na zkoušku koupím adipex retard, který sice neumí takovýto zázrak, ale na druhou stranu je to ideální pomocník, který mi pomůže korigovat můj žaludek.

meření

Nevím sice, jak to dělá, ale zřejmě to bude mít na svědomí ta jeho léčivá látka, kterou je Phenterminum resinatum. Na druhou stranu se nezalekne BMI 30 a i klidně vyšším, což je naprosto super. Tím je předurčen k podpůrné léčbě při dietě, jelikož tam totiž mnohdy samotná redukční omezení nebudou působit. Každopádně to není žádná náhrada za jídlo, bez pravidelné stravy to skutečně nepůjde. Dá se říci, že obezita bude po tomto přípravku na ústupu.

obézní žena

Přidáme zeleninu a oříšky

Pokud chceme úspěšně redukovat svoji hmotnost, tak rozhodně bychom se neměli vyhýbat zelenině. Dokonce by měla tvořit 40 % našeho jídelníčku. Ovoce je sice také zdravé, ale díky vysokému obsahu sacharidů bychom se měli krotit s jeho konzumací. Zelenina obsahuje mikroživiny a fotochemikálie, které jsou důležité pro naše tělo. V ovoci i zelenině je vláknina a ta je nezbytně nutná pro správný chod tlustého střeva. Je to skvělá prevence proti zácpě. Zeleninu můžeme konzumovat v jakémkoliv stavu, podle toho jak ji máme rádi. Dušenou, pečenou, vařenou, syrovou. Pokud bychom ji měli mít na talíři, tak vizuálně by měla tvořit téměř polovinu talíře. Stejně tak bychom se neměli vyhýbat ořechům, pokud ovšem na ně nejsme nějak alergičtí. Zde nám prospěje nejen jejich vláknina, ale také zdravé tuky, které pomáhají regulovat hmotnost a dodají pocit sytosti. Navíc se dají přidat i do zeleninových salátů.