K základnímu, velmi důležitému a hlavně naprosto nepostradatelnému vybavení každé švadleny patří kvalitní a spolehlivý šicí stroj. Přiznejme si, že při dnešních nárocích na kvalitu stehu, nestačí pouze ruční šití, navíc jde o zdlouhavou a náročnou práci, a proto je šicí stroj velmi důležitou výbavou pro každou amatérskou i profesionální švadlenu. Jenže šicí stroj také není všechno. Zapotřebí je ještě velká spousta věcí od látek, přes nitě, jehly, knoflíky, nůžky a různé doplňky v podobě textilní či kovové galanterie.

šití

Velkým pomocníkem jsou při šití také krejčovské panny. Tento pomocník však nemusí být jen vybavením profesionální švadleny, ale najde své uplatnění i u Vás, kteří se šití věnujete pouze jako koníčku. Už nebudete muset špendlit látky jen tak na koleni, ale hezky přímo na krejčovské panně, díky které bude Vaše práce preciznější, profesionálnější a hlavně lehčí a jednodušší. Jde o opravdu naprosto nepostradatelné pomocníky při šití.

V našem obchodě najdete krejčovské panny vysoké kvality v několika různých provedeních. Najdete zde modely, které jsou v jedné velikosti, v rozsahu dvou velikostí, ale také nastavitelné modely. Náš výběr není omezen pouze velikostně, ale můžete si vybrat i z dětských, dámských a pánských modelů. Záleží pouze na Vašich požadavcích, a jestli se tedy zaměřujete na šití pouze dětského oblečení či jen dámského nebo jestli si pouze šijete pro sebe či pro celou rodinu.

panna

Všechny krejčovské panny v naší nabídce jsou potaženy velmi příjemným textilním potahem, jsou pevné a odolné a přitom mají nízkou hmotnost, jsou určeny hlavně pro šití, ale také je možno je využít k aranžování, jsou vybaveny šroubem a stojanem, díky kterému si můžete nastavit různou výšku. Stačí si jen vybrat a my Vám tohoto pomocníka doručíme až k Vám domů a to po celé naší republice.