Jako majitelé koupacího zařízení jistě dobře víte, že k udržení vody ve vysoké kvalitě a průzračné čistotě je zapotřebí hned několika různých přípravků. Co kdybychom Vám řekli, že Vám stačí si pořídit pouze jeden, kteří vyřeší všechno? Ano, je tomu tak. Multifunkční tablety do bazénu Chlorito jsou přesně tím řešením. Nejenže Vám ušetří spoustu času, který byste strávili dávkováním několika různých přípravků pro údržbu vody, ale také ušetří Vaši peněženku, když místo několika přípravků budete kupovat pouze jeden. A to se přece vyplatí.

skok do bazénu

Základem při údržbě bazénu je chlor, dále je nutné srovnávat PH vody, používat změkčovač, aby se na stěnách a dnu koupacího zařízení neusazovaly vápenaté krusty, dále algicid proti řasám a v konečné fázi je nutné neustále odstraňovat nečistoty, které se dostanou do vody v průběhu koupání. Pokud si pořídíte multifunkční tablety 5 v 1, tak Vám odpadne spousta práce. Tento přípravek totiž zajistí vodě nejen dostatek aktivního chloru, ale také srovnává PH vody, změkčuje vodu, vločkuje nečistoty a projasňuje vodu a v neposlední řadě také částečně působí jako algicid proti řasám. Jak tedy vidíte, není nic jednoduššího, než vložit přípravek do dávkovače či plováku a nechat ať se o všechno postará.

pohoda u bazénu

Všechny ostatní běžné přípravky pro úpravu bazénové vody jsou tak zvané jednosložkové přípravky, tedy obsahují jen jednu účinnou látku, a proto si na každý problém nebo pro každý úkon musíte pořídit jiný přípravek. Pouze multifunkční přípravek 5 v 1 obsahuje účinné látky hned několika různých přípravků, které řeší hned několik různých problémů a Vám tak odpadnou starosti. Díky tomuto přípravku ušetříte spoustu času, který můžete strávit s rodinou při koupání a užívání si vodních radovánek ve Vašem bazénu. Tak neváhejte a vyzkoušejte také tento skvělý přípravek a užívejte si svého koupání do sytosti.