Rozvoz pizzy je v dnešní době už klasika, známe to z amerických filmů a mezi mladou generací je to obvyklá věc. Stačí jen online najít vhodnou pizzerii v okolí a vybrat si ingredience. Můžete se rozhodnout mezi běžnými kombinacemi, které jsou v menu již stanovena nebo využít extra ingredience. Doručení je rychlé, v rozmezí půl hodiny až hodiny a půl, v závislosti na počtu objednávek. Cena dovozu se pohybuje od 15kč podle celkové vzdálenosti, zpravidla máte cenu za cestu levnější, pokud bydlíte ve městě, kde se pizzerie nachází nebo blízko něj. Za celý nákup navíc zaplatíte osobně až při předání zásilky. Některé firmy Vám k objednávce zdarma nabídnou jednu plechovku oblíbeného nápoje jako je Pepsi, Sprite či Merinda.
 pizza s pepsi
Věděli jste, že 72 % mladistvých ve věkové kategorii 15-25 let si už pizzu tímto způsobem objednali nebo, nebo pravidelně objednávají?
 
Znáte ale i služby, které nabízí čínské nudle, polívky nebo fastfoodová křidélka? Je to tak! Ve spoustě restaurací nabízí kromě běžné osobní návštěvy i rozvoz jejich jídel. Snadno takto můžete ochutnat i netradiční jídla, které jste zvyklí jíst jenom ve veřejných podnicích. A že je opravdu z čeho vybírat! Snadno se takto dostanete ke špeclím, salátům, steakům nebo dokonce bramborové kaši či dršťkové polévce. Jediný výdaj navíc, který platíte je podobně jako u pizzy cena balného a cesty.
Neznáte žádný podnik, kde by poskytovali tuto službu? Zkuste navštívit portál dámejídlo, který si na internetu rychle získal přízeň. Zadejte do jeho vyhledávače svoji adresu a budete překvapeni, z kolika nabídek dobrého jídla budete moci vybírat.
pizza s olivami
V dnešní uspěchané době je rozvoz pizzy a dalších jídel, už klasickým řešením obědů a převážně i večeří. Je to rychlé, celkem levné a hlavně chutné řešení, když není na vaření čas nebo energie.
Dobrou chuť!