Všichni víme, že jsou různé možnosti a alternativy, jak se žena může chránit, když má své dny. Já sama jsem vždycky používala ze začátku vložky. Myslím si, že jsem nebyla vůbec jediná, kdo s tímhle začínal, když měl poprvé své dny. Také vám musím říct, že když jsem dostala svou první menstruaci, tak jsem z toho byla úplně vykolejená. Absolutně jsem netušila, co to znamená. Opravdu hodně mě mrzelo, že mě maminka tohle nevysvětlila, co to vůbec neznamená a co mě také čeká. Proto mě velice zamrzelo, proč se mi tady s tím maminka nesvěřila a také mě nepřipravila na to, co všechno bude následovat, až přijdou moje dny.

Své dny si hlídám.

Proto jsem se také své maminky zeptala, proč mi na to neupozornila, že to bylo velice takové netaktní a docela špatné, protože já sama jsem tohle chtěla vždycky vědět. Jenomže koho jsme se měla zeptat? Potom, když už jsem v tom uměla chodit a moje maminka mi potom zbytek dovysvětlila, tak mi potom řekla, jaké jsou možnosti ochrany. Vysvětlila mi, že pro mě budou ze začátku nejlepší asi vložky a tak podobně. Samozřejmě, že jsem tohle dělala úplně ze začátku. Vložky byly pro mě ideální. A později jsem si také velice oblíbila to, že jsem mohla používat tampony.

Zkuste ale také kalhotky!

To je velice pohodlné a je to více diskrétní než třeba například vložka. Potom je tady také menstruační kalíšek a potom menstruační kalhotky. A musím poznat, že ze začátku se mi menstruační kalhotky zdály opravdu hodně drahé. Ale pokud se podíváte na webové stránky myfemini.cz, tak zjistíte, že se dají i levně koupit menstruační kalhotky, které jsou velmi pohodlné. Protože je to sice stále ještě taková docela horká novinka, tak je logické, že to nebude nejlevnější. Ale když budete pořádně hledat a budete hlídat akce na této zmíněné webové stránce, tak zjistíte, že si můžete koupit i levné menstruační kalhotky které pro vás budu opravdu perfektní ochranou a vy je budete přímo milovat.