Květiny byly, jsou a budou vždy nadčasovou živou dekorací. Květiny doplňují celkový dojem interiéru, který svou výzdobou z živých květin působí velmi krásně a přírodně. Květiny obsahují širokou barevnou škálu, takže každý si vybere a sladí své oblíbené barvy. Květinovou výzdobu nejčastěji volíme k různým speciálním oslavám. Může se jednat o oslavy narozenin a jubileí, svatby, oslavy výročí svatby, pracovní meetingy, školení a maturitní plesy. Pokud chcete hosty překvapit, není nic jednoduššího, než si kompletní květinou výzdobu objednat. Zkušené aranžérky dokážou vyhovět všem vašim požadavkům a s jejich výslednou práci budete nadmíru spokojeni.

kytice

Květinovou výzdobu si můžete udělat i sami. Na trhu je k dostání mnoho pomůcek určených k dekoraci, takže vám aranžování půjde snadno. Nejprve zvažte výběr květin a barevných odstínů. Ideální je vybrat si dvě, maximálně tři barevné kombinace, které spolu budou krásně ladit. Také vybírejte takové květiny, se kterými se vám bude dobře pracovat a nezapomeňte si koupit různé okrasné trávy a keře, které se postarají o to, abyste zakryli aranžovací hmotu. Aranžovací hmota je skvělou volbou pro všechny aranžérky a tedy i pro vás. Výhodou hmoty je, že dobře zadržuje vodu a krásně v ní drží jednotlivé květiny. Aranžovací hmota https://www.lepaso.cz/Aranzovaci-hmoty-c3_4_2.htm je univerzální. Jednoduše lze nožem upravit její tvar, takže vám bude skvěle pasovat do vybrané mističky a vázy.

svatební výzdoba

Jestliže máte všechny potřebné věci připravené, pusťte se do díla. Nejprve zapichujte hlavní květiny, následně přidejte ostatní květiny a nakonec kytici doplňte zelení. Pokud nebudete s výsledkem spokojení, můžete květiny vytáhnout a jednoduše je umístit na jiné místo. Možná se vám bude zdát, že vytvořit první květinu bude náročné. Nenechte se ale odradit, čím více květinových výzdob vytvoříte, tím se budete zlepšovat.